OB_banery2 (1).png

Unikalna drogeria ze starannie wyselekcjonowanymi polskimi kosmetykami, bazującymi na komponentach pochodzenia naturalnego.

- ISSUE24


Od kilku lat z pasją tworzyłyśmy marki współpracując z projektantami. Długo w nas budował się pomysł stworzenia miejsca dla kobiet z wyselekcjonowanymi polskimi markami kosmetycznymi, które są zgodne z naszą filozofią pracy i życia, które pozostają w nurcie transparentności, zero waste, ethical, eco. Chciałyśmy stworzyć miejsce dla polskich produktów kosmetycznych w którym klientki mogłyby wybrać dla siebie odpowiednie i zrównoważone produkty a przy okazji wspierać polskie marki. Zależy nam, żeby marki które prezentujemy były zgodne z naszą filozofią, minimalistyczne i bliskie dla człowieka. 

Na czym nam nie zależy? Na ilości produktów w naszym sklepie. Stawiamy na jakość, nie na ilość oraz na marki, których produkty same stosujemy lub do których jesteśmy w 100% przekonane.Zwracamy uwagę na spójność marki zarówno pod względem jakości produktu, transparentności produkcji, filozofii marki jak również komunikacji i designu. Nie podejmujemy współpracy z większą ilością marek niż -12 na pół roku.


Wśród marek mamy przyjemność współpracować z OIO Lab, Hagi, Hagi Baby, Alkemie, Phenomé, Kiré Skin, CannabiGold, Veoli Botanica, KOI Cosmetics, Krayna, Lash Botanicals, Si Si Bee, Proceanis.

Bardzo ważna dla nas jest ochrona środowiska dlatego znajdziecie w swoich zamówieniach ziarenko sukulentu Zebra Haworthia. Jest to nasz autorski projekt Sukulent za recykling. Możecie zwrócić do nas puste opakowania po kosmetykach zakupionych w naszym sklepie lub zasadzić ziarenko sukulentu w słoiczku po kosmetykach.

 

Każda uważność na siebie, innych i środowisko zaczyna się od świadomości. Potem następuje wybór sposobu życia, odżywiania, produktu, szacunku do własnego ciała, umysłu, szacunku do innych i dbałości o nasze otoczenie. 

Pozostaje nam zaprosić Was serdecznie i wspierać w odkrywaniu Waszych potrzeb oraz prawa do chwili tylko dla siebie każdego dnia:)